Facebook stranica škole

Posjetite nas i na Facebook stranici klikom na link

OŠ Bijakovići

Prijavi se





Popis učenika po odjelima i grupama Ispis
Petak, 04 Rujan 2020 15:27

POPIS UČENIKA PO ODJELIMA I GRUPAMA

 

1.a – učiteljica : Jelena Soldo

 

Grupa 1. od 12.30 h – 14.00 h

Grupa 2. od 14.30 h – 16.00 h

Zdenko Čilić

Mihael Čoja

Ivano Čilić

Iva Sivrić

Nika Muselimović

Luka Ćorić

Klara Čilić

Ana Ćorić

Rita Madžar

Antonija Vasilj

Marija Madžar

Noa Vučić

Emilio Elias Perić

Petar Dodig

Mia Vasilj

Josip Zdravko Čilić

Iva Martinac

Emanuel Merković

Ljiljana Tolić

Marta Luburić

Marija Šoljić

Mia Soldo

Marko Turudić

 

 

1.b – učiteljica : Milijana Trogrlić

 

Grupa 1. od 12.30 h – 14.00 h

Grupa 2. od 14.30 h – 16.00 h

Martin Dragičević

Petra Vasilj (N)

Nikša Soldo

Sara Gagro

Petra Vasilj (D)

Fran Barać

Blago Vasilj

Miriam Vasilj

Marko Ostojić

Ivan Soldo

Magdalena Ostojić

Sara Pinjuh

Kristina Ostojić

Katja Šego

Klara Vasilj

Petra Dodig

Kristijan Grbavac

Ivan Miletić

Marija Vasilj

Marija Turudić

Jakov Šimić

Maria Sky Paulić

Gabriela Rozić

Nikola Vasilj

 

2.a – učiteljica : Marijana Vasilj

 

Grupa 1. od 12.00 h – 14.00 h

Grupa 2. od 14.30 h – 16.30 h

GABRIJEL ČILIĆ

IVAN PAVLOVIĆ

ELISABETTA MARIA GIOVETTI

ANA SIVRIĆ

JOSIP IVANKOVIĆ

ANDRIJANA SIVRIĆ

ANTONELA JERKOVIĆ

MATEJ SOLDO

PETAR KIKAŠ

MIHAELA SOLDO

MIRJANA KREZIĆ

KORINA ŠEGO

GABRIJELA MARTA OSTOJIĆ

MATEJ ŠEGO

MIHAEL OSTOJIĆ

JAKOV VASILJ

TOMA OSTOJIĆ

LUCIJA VASILJ

SAVANNAH JADE PAULIC

MARTA VASILJ

 

2.b – učiteljica : Ana Šego

 

Grupa 1. od 12.00 h – 14.00 h

Grupa 2. od 14.30 h – 16.30 h

MARKO ARAR

MIHAEL MARTINOVIĆ

NIKOL AZINOVIĆ

NIKA MARTINOVIĆ

HANA ANDREA BULJAT

ANTE OSTOJIĆ

NIKOLINA BRKIĆ

MARTA OSTOJIĆ

ANTEA ČILIĆ

PETRA ŠEGO

MATEJ ČILIĆ

EMA VASILJ

NIKOLINA ĆAVAR

IVAN VASILJ

MATEA DŽEBA

PETAR VASILJ

MARIE ZARA GENEVIEVE OUKHABOU

PIA ANTONIA VASILJ

LORENA ELEZ

JOSIP VUČINA

ANA KVESIĆ

 

 

2.c – učitelj : Zvonimir Ćavar

 

Grupa 1. od 12.00 h – 14.00 h

Grupa 2. od 14.30 h – 16.30 h

VITO ANTUNOVIĆ

ELENA KOZINA

RUŽICA BARAĆ

IVAN KOZINA

SARA BARAĆ

LUKA KOZINA

GABRIEL BENEDETTI

JOSIPA MILETIĆ

MSRIJA ČOLAK

MIA MILIĆEVIĆ

MATEO DEDAJ

MONIKA MILIĆEVIĆ

NIKOLLA DEDAJ

LANA PAVLOVIĆ

LUKA ELEZ

JOSIP VASILJ

MERI GRGIĆ

NIKO VASILJ

JAKOV JERKOVIĆ

 

 

3.a – učiteljica : Daliborka Sivrić

 

Grupa 1. od 12.00 h – 14.00 h

Grupa 2. od 14.30 h – 16.30 h

KARLO AZINOVIĆ

DARIJA PAVLOVIĆ

DAVID BERIŠIĆ

MATEA PAVLOVIĆ

NIKO ČILIĆ

BOŽENA ROZIĆ

MARIJA ĆORIĆ

JOSIP SOLDO

MATE ELEZ

PETAR SOLDO

MIRJANA ILIĆ

ELA VASILJ

JELENA JOVANOVIĆ

GABRIEL VASILJ

PAULA KORDIĆ

JAMES JURE VASILJ

MARTA OSTOJIĆ

MONIKA VLAŠIĆ

PERO OSTOJIĆ

SARA PULJIĆ

PETAR OSTOJIĆ

 

 

3.b – učiteljica : Katica Čilić

 

Grupa 1. od 12.00 h – 14.00 h

Grupa 2. od 14.30 h – 16.30 h

KATARINA SARA ANTUNOVIĆ

JELENA OSTOJIĆ

ANA BEVANDA

ANTE PAVLOVIĆ

IVAN ČILIĆ

IVANO RASPUDIĆ

ANTEA JERKOVIĆ

LORESA SAMAHODAJ

NIKOLA KOZINA

MLADEN SMOLJAN

IVAN LUBURIĆ

RITA ŠEGO

EMA MADŽAR

MATE VASILJ

ELLA MERKOVIĆ

KLARA VLAIČEVIĆ

ANA ODAK

STJEPAN VLAIČEVIĆ

ANTE OSTOJIĆ

ANTONIJA ZELENIKA

ANTONIO OSTOJIĆ

LORI ZELENIKA

FRANJO OSTOJIĆ

ŠIMUN ZELENIKA

 

4.a – učiteljica : Dragana Doko

 

Grupa 1. od 12.00 h – 14.00 h

Grupa 2. od 14.30 h – 16.30 h

LEONARDO BARAĆ

GABRIJEL OSTOJIĆ

PETAR BARAĆ

MLADEN OSTOJIĆ

MARIJANA BRADARIĆ

LORENA SELAK

IVANI ČILIĆ

JURE SOLDO

PATRICIA ČILIĆ

LUKA SOLDO

LETIZIA MARIA GEČEVIĆ BENEDETTI

LUCIJA ŠOLJIĆ

BRUNA MILIĆEVIĆ

ANĐELA TADIĆ

MARKO ODAK

VANESA JUKIĆ

 

4.b – učiteljica : Nikolina Hrstić

 

Grupa 1. od 12.00 h – 14.00 h

Grupa 2. od 14.30 h – 16.30 h

LARA BARAĆ

MATEO OSTOJIĆ

MARIJA BRKIĆ

ANA PAVLOVIĆ

ILIJA CRNJAC

LEA PAVLOVIĆ

FRANKO ČILIĆ

MARIJA PINJUH

JAKOV ČULE

ANTE SIVRIĆ

MATEA JERKOVIĆ

JAKOV SIVRIĆ

LUCIJA KIKAŠ

GABRIJELA ŠEGO

LUCIJA MEDIĆ

PETRA ŠEGO

MARTINA OSTOJIĆ

MARKO VASILJ

 

4.c – učiteljica : Jelena Milićević

 

Grupa 1. od 12.00 h – 14.00 h

Grupa 2. od 14.30 h – 16.30 h

FRANJO ARAR

MIHAELA SOČE

SNJEŽANA BORAS

ANTONIA VASILJ

MARIJA ČULJAK

DAVID VASILJ

DANIJEL ĆEMERAŠ

LORENZ EDUARD VASILJ

MARTIN ILIĆ

MATEJ PAUL VASILJ

MIHAEL JOVANOVIĆ

MIHAEL VASILJ

ANA MARIJA MARKOVIĆ

PETRA VASILJ

ANTONIJA PINJUH

EMANUEL VLAŠIĆ

ANĐELA PRSKALO

IVA VUČIĆ

GABRIJEL SIVRIĆ

MARTA ZOVKO

 

5.a – učiteljica : Ružica Čilić

 

Grupa 1. od 7.30 h – 9.30 h

Grupa 2. od 10.00 h – 12.00 h

IVANO BARAĆ

FILIP PEHAR

GABRIEL BATINOVIĆ

ANAMARIJA SMOLJAN

MARIJA BEVANDA

ANTONIJA SOLDO

MARIJA BORAS

KARLA SOLDO

HRVOJE ČILIĆ

MANUELA SOLDO

ANTONIA DOQI

MATEA SOLDO

ANTONIO IVANKOVIĆ

NIKOLA SOLDO

IVAN IVANKOVIĆ

JAKOV ŠARAVANJA

DAMJAN JERKOVIĆ

ANDRIJA ŠEGO

ELA JERKOVIĆ

MATEJ TROGRLIĆ

LARA MARTA MILETIĆ

KARLA VASILJ

 

5.b– učiteljica : Branka Čilić

 

Grupa 1. od 7.30 h – 9.30 h

Grupa 2. od 10.00 h – 12.00 h

MARKO ĆURKOVIĆ

EMANUELA SIVRIĆ

IVAN ILIĆ

NIKOLA SIVRIĆ

JOSIP KIKAŠ

LORENA ŠEGO

ANA KOZINA

MARKO TOKIĆ

MARICA KOZINA

MAGDALENA VASILJ

JOSIP OSTOJIĆ

MARINKO VASILJ

MARIJA OSTOJIĆ

MARKO VASILJ

NIKOLA OSTOJIĆ

IVA VLAIČEVIĆ

JOSIP PAVLOVIĆ

LARA VLAIČEVIĆ

MARIJA PERVAN

EMA ZELENIKA

FRANO PRIMORAC

GABRIELA ZOVKO

 

6.a –razrednik : Božana Pjevac

Tjedan / tjedan

Grupa 1. od 7.30 h – 10.25 h

Grupa 2. od 7.30 h – 10.25 h

Lucija Alilović

Miro Rafael Ostojić

Bruna Barać

Klara Ostojić

Marta Čilić (J)

Ana Vasilj

Sara Dodig

Antun Pehar

Robert Dragičević

Daria Rozić

Ana Kikaš

Lovre Smoljan

Anđela Kikaš

Karlo Buntić

Damjan Odak

Lara Vasilj

Josip Ostojić

Ivano Vasilj

 

6.b –razrednik : Nives Čule

Tjedan / tjedan

Grupa 1. od 7.30 h – 10.25 h

Grupa 2. od 7.30 h – 10.25 h

Maja Soldo

Iva Sivrić

Marko Ćorić

Marta Sivrić

Slaven Kordić

Ante Josip Smoljan

Andrej Kvesić

Dragan Soldo

Lana Kozina

Marta Čilić (N)

Ivano Milićević

Stela Buntić

Matija Moro

Ana Vasilj

Anđela Sivrić

Mateo Vasilj

Boso Sivrić

Marija Vidović

 

6.c –razrednik : Snježana Bevanda

Tjedan / tjedan

Grupa 1. od 7.30 h – 10.25 h

Grupa 2. od 7.30 h – 10.25 h

Kristijan Vlaičević

Marija Prekpaljaj

Antonio Jerković

Marta Šoljić

Ana Jerković

Sara Vasilj

Petra Jerković

Ilija Dugandžić

Ivan Kuzman

Anđela Dugandžić

Ivan Turudić

Rafael Ramon Perić

Marija Sivrić

Marko Vidović

Sanja Šimić

Mihaela Pavlović

Iva Vasilj

 

 

7.a– razrednik : Ignacija Sušac

Tjedan / tjedan

Grupa 1. od 7.30 h – 10.25 h

Grupa 2. od 7.30 h – 10.25 h

FRANO CRNJAC

FRANJO SIVRIĆ

MIA DODIG

LAURA SIVRIĆ

MARIO GIOVETTI

MARIJA KARLA SIVRIĆ

ANAMARIJA ILIĆ

NIKA SIVRIĆ

MARKO ILIĆ

NIKOLA SMOLJAN

ANTEA ZLATA IVANKOVIĆ

DOMAGOJ ŠARAVANJA

PETRA IVANKOVIĆ

SARA ŠEGO

MIHAELA KARLOVIĆ

EMANUEL VASILJ

ANTONIO MILIĆEVIĆ

GRGO VASILJ

IVAN PRSKALO

ANA SIVRIĆ

 

 

 

7.b– razrednik :Kristina Soldo

Tjedan / tjedan

Grupa 1. od 7.30 h – 10.25 h

Grupa 2. od 7.30 h – 10.25 h

DAVID BRKIĆ

HELENA SOLDO

JOSIP ČILIĆ

IVAN SOLDO

ANĐELA JOVANOVIĆ

LANA SOLDO

ZDENKA KOZINA

IVANO ŠEGO

LANA MADŽAR

LANA ŠEGO

MONIKA MAGLICA

DAVID VASILJ

ANTE OSTOJIĆ

GABRIJEL VASILJ

LUKA OSTOJIĆ

IVAN VASILJ

DAVID PERVAN

JOSIPA VASILJ

ZDENKA ROZIĆ

MIHAELA VASILJ

 

PETRA VASILJ

 

8.a– razrednik :Tanja Vasilj

Tjedan / tjedan

Grupa 1. od 7.30 h – 10.25 h

Grupa 2. od 7.30 h – 10.25 h

DARIO BARAĆ

IVANO VLADIMIR OSTOJIĆ

ANTE BERIŠIĆ

LEO-TADIJA OSTOJIĆ

PETRA BOGUNOVIĆ

LORENA OSTOJIĆ

IVAN-MATE ČILIĆ

MONIKA-DANIJELA OSTOJIĆ

MIHAEL ČILIĆ

NIKOLA OSTOJIĆ

PATRIK DODIG

MATEA RAJIČ

JOSIP-LEON JERKOVIĆ

IVANA SOLDO

ANA KIKAŠ

DANIEL VASILJ

ANĐELA KORDIĆ

DAVID VASILJ

VIKTORIJA ODAK

JOSEPH DANE VASILJ

GABRIELA OSTOJIĆ

LUKA VASILJ

IVA OSTOJIĆ

RAFAEL VASILJ

IVAN OSTOJIĆ

 

 

8.b– razrednik :Ljiljana Sivrić

Tjedan / tjedan

Grupa 1. od 7.30 h – 10.25 h

Grupa 2. od 7.30 h – 10.25 h

ROBERT ČILIĆ

KARLO SIVRIĆ

ŠIMUN DUGANDŽIĆ

KATARINA SIVRIĆ

ANA DŽEBA

KLEOPATRA SUŠAC

KRISTIJAN DŽEBA

IVAN ŠEGO

NOEMI MARIA GIOVETTI

JOSIP ŠEGO

LEO GRBEŠA

SEBASTIJAN ŠEGO

PAULA PECOLLAJ

NIKOLA TADIĆ

EMANUEL PONTOS

DORA VASILJ

LAURA PRIMORAC

GABRIJEL VASILJ

RUŽA PRIMORAC

FRANJO VASILJ

IVA PRSKALO

IVA VASILJ

DAVOR RASPUDIĆ

ZVONIMIR VASILJ

CVITA SIVRIĆ

ĐORĐE ZORIĆ

 

9.a– razrednik : Jadranko Prskalo

Tjedan / tjedan

Grupa 1. od 7.30 h – 10.25 h

Grupa 2. od 7.30 h – 10.25 h

JURE BARAĆ

NOZ PREKPALJAJ

MARKO CRNJAC

PETAR PRSKALO

MATEO ČOLAK

JOSIP RAJIČ

MAGDALENA ČULE

IVAN SIVRIĆ

LANA DODIG

JOSIP SIVRIĆ

ŠIMUN DRAGIČEVIĆ

SLAVKO SIVRIĆ

JAKOV NIKOLIĆ

PAULA ŠEGO

DANIEL OSTOJIĆ

MARTA TOKIĆ

KATRIN OSTOJIĆ

LUKA VASILJ

MARIJA OSTOJIĆ

CVITAN PETAR VIDOVIĆ

SARA OSTOJIĆ

CHIARA MARIA ZAPPELLA

ŠIMUN PERIĆ

ANDREA ZOVKO

BRANIMIR PLANINIĆ

 

 

9.b– razrednik :Ružica Ferenc

Tjedan / tjedan

Grupa 1. od 7.30 h – 10.25 h

Grupa 2. od 7.30 h – 10.25 h

FILIP BORAS

ADRIAN MANUEL PERIĆ

MIHAELA BEVANDA

MATEJ ŠEGO

DAVID ĆEMERAŠ

KREŠIMIR ŠEGO

SARA ĆEMERAŠ

ILIJANA TURUDIĆ

ANNA ĆURKOVIĆ

ANDRIJA VASILJ

JOSIP IVANKOVIĆ

DOMINIK VASILJ

PETRA IVANKOVIĆ

MATEJ VASILJ

NIKO JERKOVIĆ

MILJENKO VASILJ

PETRA JERKOVIĆ

NIKA VASILJ

IVAN KOZINA

ANTE ZELENIKA

GABRIJEL MUSA

IVANA ZELENIKA

 

 

 

 

 

Obavijesti

Informacija



Od rujna 2010. godine krenula je s emitiranjem dječja emisija Radio - postaje Mir Međugorje: "KOCKA VEDRINE " , subota u 10 i 15 sati.


Emisiju uređuje i vodi nastavnica hrvatskog jezika , Jasna Ćorić.


U emisiji sudjeluju učenici naše škole, koji  za slušatelje pripremaju različite zanimljive sadržaje.

Anketa

Kako vam se sviđa stranica?
 
Trenutno aktivnih Gostiju: 8