Facebook stranica škole

Posjetite nas i na Facebook stranici klikom na link

OŠ Bijakovići

Prijavi se

Dani hrvatskog jezika Ispis
Četvrtak, 11 Travanj 2019 07:47

 

DANI HRVATSKOG JEZIKA Povodom obilježavanja manifestacije Dani hrvatskog jezika obnovili smo fond naše knjižnice,

ponajprije  novčanim sredstvima prikupljenim prigodom obilježavanja  manifestacije Dani kruha. Naime, u listopadu prošle godine djelatnici i učenici naše škole, kao i njihovi roditelji sudjelovali su u akciji prodavanja kruha, peciva i kolača. Prikupljena novčana sredstva utrošili smo u obnovu fonda naše knjižnice. Tako smo nabavili novi naslov "Idi pa vidi" Stanislava Femenića i nadopunili neke već postojeće naslove kao što su "Slavonska šuma" Josipa Kozarca, "Pustolovine Huckleberrya Finna", "Ježeva kućica" Branka Ćopića, "Izabrane bajke" braće Grimm. Svi ovi naslovi uvelike će pripomoći u radu školske knjižnice, održavanju kvalitetnije nastave materinskog jezika, kao i bogaćenju rječnika učenika. U nadi da će sličnih hvalevrijednih akcija biti i u budućnosti, zahvaljujemo se svima koji su na bilo koji način sudjelovali i pridonijeli obnovi fonda naše knjižnice jer kao što davno mudro kaza Ciceron: "Soba bez knjiga je slična tijelu bez duše."


Novinarska sekcija
 

Obavijesti

InformacijaOd rujna 2010. godine krenula je s emitiranjem dječja emisija Radio - postaje Mir Međugorje: "KOCKA VEDRINE " , subota u 10 i 15 sati.


Emisiju uređuje i vodi nastavnica hrvatskog jezika , Jasna Ćorić.


U emisiji sudjeluju učenici naše škole, koji  za slušatelje pripremaju različite zanimljive sadržaje.

Anketa

Kako vam se sviđa stranica?
 
Trenutno aktivnih Gostiju: 7