Facebook stranica škole

Posjetite nas i na Facebook stranici klikom na link

OŠ Bijakovići

Prijavi se

Vjeronaučna olimpijada Ispis
Subota, 23 Ožujak 2019 08:32

VJERONAUČNA OLIMPIJADA 2019. – ŽUPANIJSKO NATJECANJE

U srijedu, 20. ožujka 2019. u Osnovnoj školi Marina Držića Buna održana je Vjeronaučna olimpijada

na kojoj je sudjelovalo 26 škola sa prostora Hercegovačko - neretvanske županije. Tema ovogodišnjeg natjecanja je „Brak i obitelj u Božjem naumu“. Osnovnu školu Bijakovići predstavljali su učenici: Janja Živković, Katrin Ostojić, Marija Ostojić i Daniel Ostojić (7. razredi) koji su osvojili 5. mjesto, a učenici Mihaela Ostojić, Ivana Vasilj, Monika Vasilj i Josip Vidić (9. razredi) osvojili 6. mjesto na razini osnovnih škola naše županije. Učenike su za natjecanje pripremali vjeroučitelji Slađana Perić-Teisler i fra Zvonimir Pavičić. Zahvaljujemo učenicima na njihovom trudu, jer samo oni koji su se pripremali za Vjeronaučnu olimpijadu znaju koliko dobre volje, ustrajnosti, odricanja i vremena je potrebno uložiti.

 

Čestitke svim natjecateljima!

Novinarska sekcija

Galerija

 

Obavijesti

InformacijaOd rujna 2010. godine krenula je s emitiranjem dječja emisija Radio - postaje Mir Međugorje: "KOCKA VEDRINE " , subota u 10 i 15 sati.


Emisiju uređuje i vodi nastavnica hrvatskog jezika , Jasna Ćorić.


U emisiji sudjeluju učenici naše škole, koji  za slušatelje pripremaju različite zanimljive sadržaje.

Anketa

Kako vam se sviđa stranica?
 
Trenutno aktivnih Gostiju: 3